Proč okenní fólie?

Okenní fólie se v dnešní době stéle častěji používají ve stavebnictví a to jak pro ochranu interiéru tak i jako pěkný designový prvek. Bohužel samotné stavební sklo nemá zdaleka takové fyzikální vlastnosti jako kvalitní fólie na skla. Z hlediska tepelné izolačnosti, bezpečnosti či ochrany proti slunečnímu záření je stavební sklo od výroby velmi nedokonalé. Chcete-li všechny tyto nedokonalosti autofólií na autoskla a stavební skla potlačit doporučujeme Vám použít nepřebernou škálu našich fólií.

V čem nám okenní fólie pomáhají?

 1. Snižují interiérovou teplotu.
  Novodobé okenní fólie jsou schopné zabránit ostrému průniku sluneční energie oproti klasickému sklu až o 84 %. Teplota v interiéru se po použití okenních fólií sníží o mnoho stupňů.
 2. Pohlcují 99 % UV a IR záření.
  Okenní fólie jsou určeny pro ochranu interiéru před škodlivým UV zářením a IR složkami slunečního záření (99% filtr).
 3. Zamezují oslnění
  Všude tam, kde se nepříjemné a oslňující paprsky odrážejí od vody, sněhu nebo od okolních budov, je použití naších okenních fólií ideálním řešením, jak tomu skvěle zabránit.
 4. Výrazné snížení nákladů na klimatizace
  Okenní fólie snižují náklady na provoz klimatizací a šetří podstatnou část energie a také výrazně zvyšují komfort užívání vnitřního prostoru v různých klimatických podmínkách.
 5. Zvýšení ochrany Vás a Vašich dětí
  Bezpečnostní fólie zpevňují skleněné výplně, při rozbití pak zabrání vysypání skla, díky čemuž nedojde ke zranění osob. Fólie zabraňují hrubému vniknutínepovolaných osob do nemovitostí a slouží jako prvek Vaší ochrany.
 6. Fólie mají krásný libovolný estetický vzhled
  Použitím některé z našich designových okenních fólií můžete zkrášlit exteriér Vašeho domu.
 7. Instalace fólií je rychlá a levná
  Naše profesionální instalace je rychlá. Vůbec nenaruší Váš životní styl rodiny ani dětí.