Odkazy

Na této stránce naleznete zajímavé informace a odkazy.

Centrocar

www.centrocar.cz

Největší specialista na tónovaní autoskel v České republice. Používají pouze nejkvalitnější americké autofólie SunTek.

HPI Racing

Mezi auty na dálkové ovládání bezkonkurenčně vládnou RC modely HPI Racing, které si našly statisíce fanoušků po celém světě. Proč dělat kompromisy, chtějte ty nejlepší modely.

Autoplošiny

Dejte stop nebezpečným žebříkům, lešením, či jiné improvizované výškové práci. Využijte na výšky autoplošiny. Naše autoplošiny jsou lehké, nezničí zámkovou dlažbu ani trávník a mají dosah přes 20 metrů.

RC noviny

Pokud plánujete začít modelařit, nebo si minimálně chcete pouze pořídit rc model, pak navštivte RC noviny pro začínající modeláře kde se dozvíte zajímavé tipy, které vám pomohou se seznámením s problematikou a pomohou při výběru vašeho prvního modelu.

Modely-rc.cz

Zablbněte si a především získejte povědomí jak fungují RC modely vrtulníků, letadel, aut i lodí.

RC lodě

Rekreace u vody nemusí být nuda. Pokud jste přes lét rádi u vody, vyzkoušejte RC modely lodí. Odpoledne vám uteče jako voda.

RC letadla

Snad každý kluk chtěl být v mládí pilotem. RC letadla jsou nejsnazšími modely pro seznámení se vzdušným prostorem. Splňte si svůj dětský sen.

RC vrtulníky

Asi nejoblíbenějšími modely jsou vrtulníky. RC vrtulníky jsou populárnější než ostatní modely už jen proto, že si můžete zalétat třeba v kanceláři.

RC auta

V každém klukovi je závodník. RC modely aut ve vás závodníka bezesporu probudí.

Aloe Vera Gel

Aloe Vera gel obsahuje přírodní kombinaci antibiotik, adstringencia a koagulační prostředky, které dohromady tvoří jednu z nejsilnějších léčivých přírodních látek známých člověku.

Autofólie Brno, Praha

Tónování autoskel.